KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327203
nr 1332 7203
Pontus Lanner
(1880-1944), Sverige
Oljemålning, (Tillskriven), pojkporträtt. Ej signerad. Olja på duk, 31x28 cm
Pontus Lanner, svensk bildkonstnär född 1880, död 1944 .
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:41:34
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr